آخرین بروز رسانی ۲۴ عقرب ۱۳۹۷

درباره ما

شبکه رادیو وتلویزیون برنا اولین تلویزیون خصوصی است در ماه جوزا  سال ۱۳۹۶ هجری خورشیدی نشرات خویش را در فریکوینسی ( ۸۹٫۷ – رادیو) و (۵۰۳٫۲۵ – تلویزیون) با پوشش وسیع در ساحه‌ا­ی  ۱۰۰ الی ۱۱۰ کیلومتری در ولایت نیمروز (مرکز شهر زرنج) و چندین ولسوالی(کنگ، چخانسور و خاشرود) این ولایت را زیر پوشش نشرات  خویش قرار داده و با نشر برنامه‌های  دینی، سیاسی- اجتماعی، فرهنگی و …

و همچنان فیلم و سریال­‌های آموزنده خانوادگی،در این مدت کوتاه توانسته مورد رضایت  و قدردانی  اهالی این ولایت قرار گیرد. شبکه رادیو و تلویزیون برنا به آزادی فکر، بیان اندیشه ودموکراسی به شدت معتقد بوده  با شعار «برنا؛ تلاش مداوم» عمل می­‌نماید و تلاش  آنرا در طرز فعالیت از طرح و پلان ، تولید و نشر می‌­توان برجسته ساخت. در شبکه رادیو و تلویزیون برنا تمام معیارهای قبول شده رسانه‌ه­ا در نظر گرفته شده است، افرادی که در این شبکه مصروف فعالیت هستند  هشتاد درصد شان مسلکی و بیست درصد شان باتجربه بوده وسابقه کاری موفق داشته­‌اند.

در این شبکه هیچگونه تبعیض قومی، منطقه­‌ای، لسانی ونژادی جای نداشته وهمه نظر به استعداد وتوانایی می­‌توانند در آن فعالیت نمایند. این رسانه با تولید ونشر برنامه­‌های متنوع دینی، سیاسی- اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی، کودک، خبر وگزارش فعالیت خود را در سطح ملی گسترش خواهد داد.

هیئت رهبری شبکه رادیو و تلویزیون برنا با بیش از ده سال سابقه‌ا­ی کاری در امور رسانه‌­ای (صوتی و تصویری) در ولایت باستانی هرات، اکنون فعالیت­‌های خویش را با شعار «برنا؛ تلاش مداوم»  در شهر زرنج «مرکز ولایت نیمروز»گسترش داده و در تلاش‌اند که به زودی نشرات این شبکه را در ولایت­‌های کابل، هرات، مزار،کندهار، فراه، غور و بادغیس نیز آغاز نمایند؛ تا از طریق تولید و نشر برنامه‌های مختلف در این شبکه­‌ها، پل ارتباطی بین شهروندان ولایات نامبرده با یکدیگر و همچنان حکومت گردیده و فرصت بیشتر گفت و شنود، وحدت و یکـدلی را ایجاد نمایند.

 

اهداف:

  • گسترش آزادی بیان در چوکات قوانین نافذۀ کشور.
  • ترویج فرهنگ همدیگر پذیری و نوع دوستی.
  • روشن سازی اذهان عامه در رابطه به حقوق بشر مخصوصاً حقوق زنان و اطفال.
  • تقویت حس اشتراک همگانی به منظور سهم گرفتن شهروندان در فعالیت های سازنده­ی اجتماعی